SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Göteborg Akademi
Kamratskap – Kul – Kämpa – Kunskap

Kontakt/våra lag

Om du har några frågor eller vill ha mer information om IFK Göteborgs Akademi är du välkommen att kontakta oss på e-post.

 

Akademiansvarig
Jonas Olsson
jonas.olsson@ifkgoteborg.se

Utbildningsansvarig
Roger Gustafsson
roger.gustafsson@ifkgoteborg.se
 

 

Koordinator Akademin
Christian Djuvfelt
christian.djuvfelt@ifkgoteborg.se

Koordinator Dam och flickfotboll
Peter Svanström
peter.svanstrom@ifkgoteborg.se

 

P19
Hjálmar Jónsson
hjalmar.jonsson@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - P19 Allsvenskan Södra 2021

 

Dam
Peter Svanström
peter.svanstrom@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Division 3B Dam

Tabell och resultat - F17 SM 2021 - Norra Götaland

P17
Fred Jähnke
fred.jahnke@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - P17 Allsvenskan Södra 2021

 

F17

Cristian Loayza
cristian.loayza@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - F17 SM 2021 - Norra Götaland

Tabell och resultat - Flickor 15 år Regional

P16
Johan Karlsson
johan.karlsson@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - P16 Nationell A2

Tabell och resultat - P16 Nationell Grupp 3

F14
Adrian Bahtiri
adrian.bahtiri@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Flickor 2008(13 år) Höst Svår

Tabell och resultat - Flickor 2008(13 år) Vår Svår

 

P14
Liam Wohlén 
liam.wohlen@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Pojkar 2007(14 år) Svår Grupp A

Tabell och resultat - Pojkar 2008(13 år) Höst Svår Grupp B

Tabell och resultat - Pojkar 2008(13 år) Vår Svår Grupp A

 

F12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P13
Jakob Johnson
jakob.johnson@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Pojkar 2008(13 år) Höst Svår Grupp B

Tabell och resultat - Pojkar 2008(13 år) Vår Svår Grupp A

 

 

P12
Jacob Palmqvist
jacob.palmqvist@ifkgoteborg.se

 

 

 

 

 

 

 

 
Våra partners