SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Göteborg Akademi
Kamratskap – Kul – Kämpa – Kunskap

Kontakt/våra lag

Om du har några frågor eller vill ha mer information om IFK Göteborgs Akademi är du välkommen att kontakta oss på e-post.

 

  Akademiansvarig
Jonas Olsson
jonas.olsson@ifkgoteborg.se
  Utbildningsansvarig
Roger Gustafsson
roger.gustafsson@ifkgoteborg.se
  Koordinator Akademin
Christian Djuvfelt
christian.djuvfelt@ifkgoteborg.se
  Koordinator Dam och flickfotboll
Peter Svanström
peter.svanstrom@ifkgoteborg.se
  P19

Hjálmar Jónsson
hjalmar.jonsson@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - P19 Allsvenskan 2022

  F17

Cristian Loayza
cristian.loayza@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - F17 SM 2022 - Norra Götaland

  P17

Marcus Lantz
marcus.lantz@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - P17 Allsvenskan Södra 2022

  P16

Johan Karlsson
johan.karlsson@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - P16 Nationell Grupp 3

Tabell och resultat - Pojkar 2007(15 år) Svår

  F14

Adrian Bahtiri
adrian.bahtiri@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Flickor 2009(13 år) Höst Svår

Tabell och resultat - Flickor 2008(14 år) Svår/Medel

  P14

Liam Wohlén 
liam.wohlen@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Pojkar 2007(15 år) Svår

Tabell och resultat - Pojkar 2008(14 år) Svår Grupp A

  P13

Albin Lindfors 
albin.lindfors@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Pojkar 2009(13 år) Höst Svår Grupp A

Tabell och resultat - Pojkar 2009(13 år) Vår Svår Grupp B

  P12

Liam Wohlén 
liam.wohlen@ifkgoteborg.se

 

Tabell och resultat - Pojkar 2009(13 år) Höst Svår Grupp A

Tabell och resultat - Pojkar 2009(13 år) Vår Svår Grupp B

 

Foto: Bildbyrån.

 

 

 
Våra partners